Strona główna

O NAS

Strona jest w ciągłej rozbudowie, dlatego w razie problemów technicznych prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta.

Firmę Cukierki Reklamowe Konstancja Dołęga-Dołęgowska założyłam w 1990 roku. Wcześniej w rodzinnej firmie moich rodziców nauczyłam się wszystkiego co powinnam wiedzieć o ich produkcji.  Celem założenia mojej firmy było wdrożenie nowatorskiego pomysłu reklamowania firm na krówkach. Po 20 latach działalności można śmiało stwierdzić, iż był to pomysł bardzo udany a firma wciąż się rozwija. Równie ciekawym pomysłem okazały się krówki okolicznościowe, dlatego oddajemy do Państwa dypozycji sklep internetowy krowki24.pl, dzięki któremu mogą Państwo w kilka dni mieć u siebie świeże krówki ciągutki w opakowaniach na każdą okazję. 

Dbając o jakość naszych krówek korzystamy wyłącznie z surowców najwyższej jakości, bez dodatku środków konserwujących. Cały proces produkcyjny oparty jest na recepturze z 1921 roku i prowadzony tradycyjną metodą.Decydując się na pracę z nami możecie być Państwo pewni, że nasza krówka spełni najwyższe oczekiwania i zaskoczy swoją nową formą opakowania.

Zapraszam do współpracy,

Konstancja Dołęga-Dołęgowska

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl